KISACA BİZ

SACEV PLASTİK, kurulduğu günden bugüne oluşturduğu güven duygusu ve kalitesi ile ambalaj sektöründeki firmaların en güvenilir baş tedarikçilerinden olmuştur.Fleksibl Ambalaj ve hazır (converted) ambalaj sektöründe yer alan, gıda ambalajları ve hijyen ambalajları (kişisel bakım ürün ambalajları) için üretilen delikli polietilen(PE) torbaların diziliminde kullanılan plastik makaraların tedarikleri konusunda Türkiye’de ilk sırada yer almaktadır.

KISACA BİZ

Ürünlerimiz

Fleksibl Ambalaj ve hazır (converted) ambalaj sektöründe yer alan, gıda ambalajları ve hijyen ambalajları (kişisel bakım ürün ambalajları) için üretilen delikli polietilen(PE) torbaların diziliminde kullanılan plastik makaraların tedarikleri konusunda Türkiye’de ilk sırada yer almaktadır.

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ
Ürünlerimiz

E-Katalog

Ürünlerimize online olarak göz atmak üzere

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ
E-Katalog

Sacev Artık Cep Telefonunuzda...

Firmamızın uygulamasını Google play ve Apple mağazalarından indirebilirsiniz.

iOS DOWNLOAD

ANDROID DOWNLOAD

Sacev Artık Cep Telefonunuzda...

Yurtdışı Satış Haritamız

Güçlü altyapısı ve donanımı sayesinde, sadece yurtiçinde değil, yurtdışında da uzun süredir ambalaj firmalarının tedarikçileri arasında yer almaktadır. Dünyanın çeşitli ülkelerine hızlı ve kolay bir şekilde ihracat yapılmaktadır. Günümüzde sadece Ortadoğu ve Avrupa’ ya yapılan ihracatlar, SACEV PLASTİK satış rakamlarının %40’ ını oluşturmaktadır.

Loading