KISACA BİZ

SACEV PLASTİK, kurulduğu günden bugüne oluşturduğu güven duygusu ve kalitesi ile ambalaj sektöründeki firmaların en güvenilir baş tedarikçilerinden olmuştur.Fleksibl Ambalaj ve hazır (converted) ambalaj sektöründe yer alan, gıda ambalajları ve hijyen ambalajları (kişisel bakım ürün ambalajları) için üretilen delikli polietilen(PE) torbaların diziliminde kullanılan plastik makaraların tedarikleri konusunda Türkiye’de ilk sırada yer almaktadır.

KISACA BİZ

Ürünlerimiz

Fleksibl Ambalaj ve hazır (converted) ambalaj sektöründe yer alan, gıda ambalajları ve hijyen ambalajları (kişisel bakım ürün ambalajları) için üretilen delikli polietilen(PE) torbaların diziliminde kullanılan plastik makaraların tedarikleri konusunda Türkiye’de ilk sırada yer almaktadır.

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ
Ürünlerimiz

E-Katalog

Ürünlerimize online olarak göz atmak üzere

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ
E-Katalog

Sacev Artık Cep Telefonunuzda...

Firmamızın uygulamasını Google play ve Apple mağazalarından indirebilirsiniz.

iOS DOWNLOAD

ANDROID DOWNLOAD

Sacev Artık Cep Telefonunuzda...

Üretim Politikamız

               SACEV PLASTİK,  kurulduğu günden bugüne oluşturduğu güven duygusu ve kalitesi ile ambalaj sektöründeki firmaların en güvenilir baş tedarikçilerinden olmuştur. Fleksibl Ambalaj ve hazır (converted) ambalaj sektöründe yer alan, gıda ambalajları ve hijyen ambalajları (kişisel bakım ürün ambalajları) için üretilen delikli polietilen (PE) torbaların diziliminde kullanılan plastik makaraların tedarikleri konusunda Türkiye’de ilk sırada yer almaktadır. Ürün bazında yıllık 90.000.000 adet ile 15.000.000 adet arasında değişen üretim kapasitesine ve altyapısına sahip SACEV PLASTİK üretim tesisinde, ürünlere özel, son teknoloji ile üretilmiş, full otomasyon sistemi ile el değmeden üretim yapılmaktadır. 

       Güçlü altyapısı ve donanımı sayesinde, sadece yurtiçinde değil, yurtdışında da uzun süredir ambalaj firmalarının tedarikçileri arasında yer almaktadır. Dünyanın çeşitli ülkelerine hızlı ve kolay bir şekilde ihracat yapılmaktadır. Günümüzde sadece Ortadoğu ve Avrupa’ ya yapılan ihracatlar, SACEV PLASTİK satış rakamlarının %40’ ını oluşturmaktadır.
   

      Şirketimiz, güvenilir çözüm ortağı olma özelliği ve yenilikçi yönetimi sayesinde müşterilerinin zaman içerisindeki farklı ihtiyaçlarına göre özel olarak üretim yapmaktadır. Bu doğrultuda ambalaj sektöründe kullanılan plastik rondela (pul), plastik bobin tapaları ve demir tellerin üretimini yapmaktadır. Her türlü yeni projelere açık olup, müşterilerinin beklentilerini ve özel isteklerini karşılayacak, kurulu ve güçlü bir altyapıya sahiptir. Yeni ürünler için kalıp tasarımları ve üretimi, şirketimiz bünyesi altında yapılmaktadır.

Loading